Відділ камерного ансамблю та концертмейстерства


Відділ концертмейстерської майстерності був створений у школі в середині 60-х років минулого століття під керівництвом досвідченого педагога Олександри Олексіївни Баннікової. Його першорядними завданнями є виховання у молодих піаністів навичок швидкого та надійного засвоєння вокального та інструментального репертуару, класної і концертної роботи з солістами різних спеціальностей, фортепіанного виконання оперної та симфонічної музики.

Традиції відділу закладали концертмейстери практики Ірина Бабич, Микола Федосов, Олександр Іноземцев, та продовжили талановиті педагоги Євген Єрмаков, Тетяна Білоконь, Євгенія Ломоносова, Галина Трдатьян.

Сьогодні концертмейстерський відділ цікавий досвідченими спеціалістами, котрі ведуть не тільки навчальну, а й широку концертну, методичну та просвітницьку діяльність, яка має глибокий слухацький інтерес.

Клас камерного ансамблю – одна зі складових частин сучасної музичної освіти. У 70-ті роки, в період становлення відділу, найактивнішу участь у цій діяльності брали педагоги-інструменталісти: трубач Рудольф Свірський, скрипалі Емілія Міксон та Аркадій Карпіловський, піаністка Ірина Бабич.

Успішних результатів досягають учнівські камерні ансамблі під керівництвом досвідчених педагогів на міжнародних, національних форумах та конкурсах і сьогодні.


Завідуюча відділом


Рубльова Наталя Валентинівна