Музично-теоретичний відділ

Завідуюча відділом

Чміль Галина Оскаровна


Учні школи не лише оволодівають фундаментальними професійними навиками, а й отримують музично-теоретичну підготовку, котра включає в себе заняття сольфеджіо, гармонії, музичної літератури, вітчизняної та світової творчості, а також навички аналізу музичних творів.

Теоретичний відділ має славну історію ще з 50-х років. Керівництво цією важливою складовою музичної освіти у школі взяли тоді професори кафедри теорії музики Одеської консерваторії ім. А.В.Нежданової, відомі композитори С.Д.Орфєєв та Т.С.Сидоренко-Малюкова.

Поряд з ними працювали шкільні педагоги: В.А. Швець, А.О. Потапова, К.О. Амброз.

Їхню справу продовжує нове покоління високопрофесійних спеціалістів, в основному випускників Одеської національної музичної академії ім. А.В.Нежданової.

Під керівництвом композитора Я.Фрейдлина з’явився клас композиції, з котрого вийшли немало талановитих представників творчої молодї. Серед них відомі сучасні композитори К.С.Цепколенко та О.С.Томльонова.

Сьогодні теоретичний відділ школи – це колектив однодумців, майстрів своєї справи, які заявили про себе не лише своєю професійною діяльністю, а й активною методичною та науковою роботою, яскравими акціями художньо-театрального характеру, що є стимулом творчої жаги до премудростей музичного мистецтва.