Новини

VI Міжнародний фестиваль - конкурс "MADEINUKRAINE"
04 травня 2019 р.
4-5 травня в приміщенні школи Столярського відбудеться VI Міжнародний фестиваль - конкурс "MADEINUKRAINE"
Подробицi
З Новим роком та Різдвом
25 грудня 2018 р.

Дорогі учні, викладачі, батьки!

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Напередодні новорічних свят хочемо побажати, щоб у кожну Вашу оселю завітав Дід Мороз і виконав ваші найзаповітніші бажання. Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача!

Всеукраїнський тиждень правознавства
06 грудня 2018 р.
10-14 грудня 2018 в школі пройде тиждень правознавства
ІІ-й відкритий музично-теоретичний конкурс "Odesa Music Olymp"
06 грудня 2018 р.
24 березня в ОССМШІ ім. проф. П.С. Столярського пройде ІІ-й відкритий музично-теоретичний конкурс
Подробицi
Міжнародна піаністична конференція
20 листопада 2018 р.
20 листопада в рамках Міжнародного музичного фестивалю "Дні П.С. Столярського" пройшла Міжнародна піаністична конференція "Методика піаністичного виконавства як складова частина української фортепіанної школи". У конференції взяли участь викладачі ОССМШІ ім. проф. П.С. Столярського, ДМШ та ДШІ міста Одеси, ДМШ міста Шостка, Республіканського музичного ліцею ім. С. Рахманінова міста Кишинева. Керівник проекту Заслужений діяч мистецтв України, професор Тетяна Фоміна.
Підготовча група
03 жовтня 2018 р.
Заняття в підготовчій групі почнуться 6 жовтня о 12.00. Запис в групу проводиться по буднях до 14.00
Cвято першого дзвоника
01 вересня 2018 р.

Запрошуємо всіх на свято першого дзвоника 1 вересня о 10.00

Розклад уроків
01 вересня 2018 р.

РОЗКЛАД УРОКІВ на І СЕМЕСТР 2018/2019 навчального року

Подробицi
Наказ Міністра культури України та Положення про атестацію педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури
31 серпня 2018 р.
З 1 вересня 2018 року набрав чинності наказ Міністра культури України з питання атестації педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури. Ознайомитися з наказом та положенням про атестацію можна у розділі документи .
Педагогічна рада
31 серпня 2018 р.
6 вересня о 14.00 у великому залі відбудеться педагогічна рада для вчителів спеціального циклу. На порядку денному питання атестації педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури.
З Ювілеєм!
19 липня 2018 р.

19 липня відзначає свій ювілей вчитель-методист, завідуюча відділом струнних інструментів Лаптєва Ганна Михайлівна.

Шановна Ганна Михайлівна!
Адміністрація, колектив та учні нашої школи від усієї душі вітають Вас зі славним ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров'я! Довгих щасливих років і ще багатьох творчих перемог!

Подробицi
Конференція "Шлях до творчості. Музична освіта і сучасність."
25 червня 2018 р.
22 червня у ОССМШІ ім. проф. П.С. Столярського відбулася конференція "Шлях до творчості. Музична освіта та сучасність". Конференцію підготували та провели викладачі музично-теоретичного відділу школи. Були запрошені та виступали з доповідями викладачі дитячих музичних шкіл Одеси, Харкова, Херсона і Черкас.
Подробицi
Odessa Music Olymp
26 березня 2018 р.
25 березня в приміщенні ОССМШІ ім. проф. П. С. Столярського відбувся Перший відкритий музично-теоретичний конкурс з "Сольфеджіо" та "Українська та зарубіжна музичні літератури" для учнів шкіл естетичного виховання Одеси, Одеської області та інших міст (областей) України "Odessa Music Olymp"
Подробицi
Звітний концерт
22 березня 2018 р.
21 березня в рамках семінару-практикуму з питань діяльності середніх спеціалізованих музичних шкіл-інтернатів сфери управління Мінкультури та заходів спрямованих на розвиток української пісні ,в Одесі відбувся звітний концерт ОССМШІ ім. проф П.С. Столярського.У концерті взяли участь учні та колективи школи. Звучали твори української та світової класики.
Подробицi
Бінарний урок української та англійської мови
15 березня 2018 р.
14 березня відбувся бінарний урок української та англійської мови присвячений Міжнародному дню рідної мови. Урок підготували викладачі Ковальова Л.І. і Дробилко О.А.
Подробицi
Новорічні подарунки від Мінкультури
29 грудня 2017 р.
МІНКУЛЬТУРИ ОНОВЛЕНО МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНУ БАЗУ ДЕРЖАВНИХ СЕРЕДНІХ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ МИСТЕЦЬКИХ ШКІЛ-ІНТЕРНАТІВ.

У 2017 році вперше за останні роки Міністерством культури було проведено закупівлю унікальних музичних інструментів та навчального обладнання для мистецьких шкіл на суму близько 10 млн. грн. Зокрема,на суму 1 млн. 770 тис Одеською середньою спеціалізованою музичною школою-інтернат імені проф. П. С. Столярського закуплено: три віолончелі, три піаніно, один рояль та п’ять скрипок фірми «YAMAHA»
Подробицi
Майстер-клас по віолончелі
14 грудня 2017 р.
14 грудня у Великому залі Республіканського музичного ліцею ім. С. Рахманінова (Кишинів) пройшов майстер-клас по віолончелі з викладачем Одеської середньої спеціалізованої музичної школи інтернату ім. проф. П.С. Столярского - Віктором Вікторовичем Молдавановим.
Подробицi
13 грудня в Дитячій музичній школі міста Комрат (Республіка Молдова) відбувся концерт присвячений святкуванню 23-й річниці утворення АТО Гагаузія
13 грудня 2017 р.
Концертна програма була складена з спільного виступу учнів Республіканського музичного ліцею інтернату ім. С.В. Рахманінова м. Кишинева і Одеської середньої спеціалізованої музичної школи ім. проф. П.С. Столярського. У концерті взяли участь учні нашої школи Віктор Молдаванов і Захар Матте, оркестром ліцею ім. С.В. Рахманінова диригували Ігор Єрсак (Кишинів) і Віктор Молдаванов (Одеса). Виступ молодих артистів зустріли с захопленням однолітки з Гагаузії. Вважаємо, що такі спільні проекти вносять великий внесок в розвиток братньої дружби між народами Молдови та України.
Подробицi
Тиждень правознавства
04 грудня 2017 р.
З 4 по 8 грудня в школі пройде тиждень правознавства.
Протягом цього тижня пройдуть класні години, відкриті уроки на правову тематику

Подробицi
Фестиваль "Пам'яті П.С. Столярського"
09 листопада 2017 р.
Подробицi
Випускний бал
28 червня 2017 р.

Випускний бал відбудеться 28 червня о 18.00 у Великій залі.
Запрошуємо всіх бажаючих.

Свято останнього дзвоника
26 травня 2017 р.

Свято останнього дзвоника відбудеться 26 травня о 10.00 у Великому залі.
Запрошуємо усіх учнів, батьків та вчителів.

ІІІ міський музичний конкурс піаністів "Пам’яті П.С.Столярського"
21 березня 2017 р.
Порядок виступу учасників конкурсу у другому турі 23 березня
Подробицi
ІІІ міський музичний конкурс піаністів "Пам’яті П.С.Столярського"
20 березня 2017 р.
ІІІ міський музичний конкурс піаністів "Пам’яті П.С.Столярського" проводиться в ОССМШІ ім. проф. П.С. Столярського з 20 до 24 березня 2017 року
Подробицi
Привітання Лисюка Є.Л.!
20 березня 2017 р.
Привітання учасникам ІІІ міського конкурсу піаністів "Пам'яті П.С. Столярського" директора ОССМШІ ім. проф. П.С. Столярського Лисюка Є.Л.
Подробицi
Привітання Геннадія Труханова!
20 березня 2017 р.
Привітання учасникам ІІІ міського конкурсу піаністів "Пам'яті П.С. Столярського" міського голови Геннадія Труханова.
Подробицi
Привітання Тетяни Маркової!
20 березня 2017 р.
Привітання учасникам ІІІ міського конкурсу піаністів "Пам'яті П.С. Столярського" директора департаменту культури і туризму Одеської міської ради Тетяни Маркової.
Подробицi
ІІІ міський музичний конкурс піаністів "Пам’яті П.С.Столярського"
20 березня 2017 р.
Порядок виступу учасників конкурсу
Подробицi
Розклад проведення конкурсу піаністів «Пам’яті П.С. Столярського»
13 березня 2017 р.
Розклад проведення конкурсу піаністів «Пам’яті П.С. Столярського»
Подробицi
Привітання!
21 листопада 2016 р.

Вітаємо хор школи Столярського під керівництвом  Т. Яковчук з перемогою на I всеукраїнському конкурсі вокально-хорового мистецтва "Перлини моєї  країни" пам'яті  А. Авдієвського.

Конкурс на краще виконання варіаційної форми
10 листопада 2016 р.
12 листопада о 10:00 в залі Д. Ойстраха відбудеться конкурс на краще виконання варіаційної форми серед учнів струнного відділу
Подробицi
Музичний фестиваль «Дні пам'яті Столярського»
10 листопада 2016 р.
З 14 по 18 листопада в Одеській середній спеціалізованій музичній школі ім. професора П. С. Столярського пройде щорічний музичний фестиваль «Дні пам'яті Столярського»
Подробицi
Концерт віолончельної музики. Виконавці Павло Купін та Світлана Лисюк
12 жовтня 2016 р.

Запрошуємо всіх друзів віолончельної музики на концерт Павла Купіна і Світлани Лисюк, який відбудеться 21 жовтня о 14.00 у великому залі школи Столярського.

Подробицi
Концерт Алекса Паркмена (Австралія). Фортепіано
10 жовтня 2016 р.
17 жовтня о 14.00 у великому залі школи відбудеться концерт випускника нашої школи, відомого піаніста з Австралії Алекса Паркмена.
Подробицi
Концерт Зоріна та Марцевич
05 жовтня 2016 р.

5 жовтня о 18.00 у великій залі школи відбудеться концерт всесвітньо відомих музикантів, випускників школи імені П. С. Столярського Захарія Зоріна та Людмили Марцевич

Дошкільна група
01 жовтня 2016 р.

Перше заняття дошкільної групи відбудеться 1 жовтня о 12.00

Праздник фортепианной и скрипичной музыки
16 вересня 2016 р.

В эти сентябрьские дни замечательные музыканты снова порадуют нас своим мастерством. Дина Иоффе даст два концерта фортепианной музыки в Одесской филармонии – 17 и 18 сентября. А 19-го Михаил Вайман и Дина Иоффе вместе выступят на сцене Одесской специализированной музыкальной школы им. Проф. Столярского.

Подробицi
IV Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць»
13 вересня 2016 р.

Відповідно до Плану спільних заходів Мінкультури та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» на 2016-2021 роки, затвердженого 24.03.2016, спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні, у вересні 2016 року – березні 2017 року буде проведено IV ВсеукраїЃкраїнський конкурс есе «Я – європеєць»
Роботи учасників Конкурсу в строк до 20 січня 2017 року надсилаються на електронну адресу: yaevropeets@ukr.net.
Підсумки завершального етапу Конкурсу підводяться у березні 2017 року. За рішенням журі Конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну у 2017 році.

Подробицi
Вступні іспити в 2-9 класи
16 червня 2016 р.

Вступні іспити в 2-9 класи відбудуться о 10.00, 16 червня 2016.

Вступні іспити
03 червня 2016 р.

Вступні іспити у 1 клас відбудуться о 10.00, 3 червня 2016.

Свято "Україна – це ти!"
25 травня 2016 р.

Восьмі класи запрошують усіх на Cвято-концерт "Україна – це ти".
Концерт відбудеться у Великому Залі, 25 травня о 12.00.

З Ювілеєм!
13 травня 2016 р.

13 травня відзначає свій ювілей вчитель-методист, викладач початкової школи Ващенко Ольга Леонідівна.

Шановна Ольга Леонідівна!
Адміністрація, колектив та учні нашої школи від усієї душі вітають Вас зі славним ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров'я! Довгих щасливих років і ще багатьох творчих перемог!

Подробицi
З Ювілеєм!
02 травня 2016 р.

2 травня відзначає свій ювілей вчитель-методист, викладач початкової школи Короткова Ірина Борисівна.

Шановна Ірина Борисівна!
Адміністрація, колектив та учні нашої школи від усієї душі вітають Вас зі славним ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров'я! Довгих щасливих років і ще багатьох творчих перемог!

Подробицi
З Ювілеєм!
27 квітня 2016 р.

27 квітня відзначає свій ювілей викладач музично-теоретичних дисциплін, вчитель вищої категорії Шпілей Ганна Віталіївна.

Шановна Ганна Віталіївна!
Адміністрація, колектив та учні нашої школи від усієї душі вітають Вас зі славним ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров'я! Довгих щасливих років і ще багатьох творчих перемог!

Подробицi
Весняні канікули!
28 березня 2016 р.

з 28 березня по 3 квітня - весняні канікули.
4 квітня - початок занять

Результати конкурсу на краще виконання п'єси українського композитора
11 березня 2016 р.

5 березня в класі ім. Давида Ойстраха відбувся конкурс на краще виконання п'єси українського композитора серед учнів струнного відділу.

Подробицi
Святковий концерт, присвячений 8 березня
07 березня 2016 р.

Камерний та симфонічний оркестри школи, запрошують всіх на святковий концерт, присвячений 8 березня.

Концерт відбудеться 7 березня о 12.00 у великому залі школи Столярського. У супроводі камерного оркестру виступлять учні школи: Лука Лапшин (фортепіано), Вероніка і Софія Тихоплавы (скрипка). Диригує оркестром Ошека Марина Георгіївна.

У виконанні симфонічного оркестру школи прозвучать перша і друга сюїти з опери «Кармен» Жоржа Бізе.
Сольні партії в оркестрі виконають учні школи: Аліна Сауленко (флейта), Денис Дорогин (гобой), Тетяна Степаненко (кларнет), Владислав Іович (ударні). А так же студент ОНМА ім. А. В. Нежданової Рідван Аріфов (труба) та студент ПНПУ ім. К. Д. Ушинського Андре Моліна (фагот).
Диригує оркестром Молдаванов Віктор Вікторович.

Подробицi
Конкурс на краще виконання п'єси українського композитора
05 березня 2016 р.

5 березня о 10.00 відбудеться конкурс на краще виконання п'єси українського композитора серед учнів струнного відділу.
Запрошуємо всіх бажаючих на конкурсне прослуховування в клас ім. Давида Ойстраха

З Ювілеєм!
27 лютого 2016 р.

27 лютого виповнюється 70 років з дня народження викладача-методиста нашої школи, доцента Павла Григоровича Купіна.

Шановний Павло Григорович!
Адміністрація, колектив та учні нашої школи від усієї душі вітають Вас зі славним ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров'я! Довгих щасливих років і ще багатьох творчих перемог!

Подробицi
Свято Дня Закоханих
15 лютого 2016 р.

Шановні учні, педагоги та батьки!
10 клас запрошує Вас на свято Дня закоханих, яке відбудеться в понеділок 15 лютого о 13.00 у Великому залі школи.

Розклад уроків
01 cічня 2016 р.
Росклад урокiв на І СЕМЕСТР 2016/2017 навчального року
Подробицi
Концерт-лекція "Його величність Бароко"
14 грудня 2015 р.

14 грудня о 14.00 у Великий залі школи Столярського відбудеться концерт-лекція «Його величність Бароко».
У концерті приймуть участь викладачі школи.
Концерт підготували заступник директора школи, кандидат мистецтвознавства Кучма О.П. та викладач школи Антропова Г.С.
Щиро запрошуємо всіх учнів, батьків, викладачів та гостей школи на концерт.

Подробицi
Декада англійської мови
14 грудня 2015 р.

З 14 по 24 грудня у школі пройде декада англійської мови. Відбудуться вистави, вікторини, конкурси і концерти англійською мовою.
Також пройде конкурс на кращу стінну газету. Завершиться декада 24 грудня о 12.00 у Bеликому залі школи Столярського святковим новорічним концертом "English Vision"

Благодійний концерт у дитячому клінічному спеціалізованому санаторії "Хаджибей"
14 грудня 2015 р.

18 грудня учні школи виступили з благодійним концертом у дитячому клінічному спеціалізованому санаторії "Хаджибей" для дітей органічною патологією нервової системи і захворюванням очей. У концерті прийняли участь хор школи під керівництвом Яковчук Т.О., хор молодших класів під керівництвом Бургазлі І.А., та камерний оркестр школи під керівництвом Ошеці М.Г.

Подробицi
Тиждень правознавства
07 грудня 2015 р.
З 7 по 11 грудня в школі пройде тиждень правознавства.
Протягом цього тижня пройдуть класні години, відкриті уроки на правову тематику

Подробицi
Міжнародний мистецький проект спеціалізованих мистецьких шкіл та музичних академій
23 листопада 2015 р.
Подробицi
Дні пам'яті Столярського
11 листопада 2015 р.

18 листопада відбувається 144 рока від дня народження Петра Соломоновича Столярського. З 11 по 18 листопада, в честь дня народження маестро в залах школи пройде щорічний фестиваль - "Дні пам'яті Столярського".

Подробицi
Тарантелла поздней осени
28 жовтня 2015 р.

В Одессе стартовали съёмки нового художественного фильма «Тарантелла поздней осени».
Фильм рассказывает о судьбах воспитанников известной одесской музыкальной школы имени Столярского.

Подробицi
"Золотые скрипки Одессы" представят воспитанники Школы Столярского со всего мира
15 жовтня 2015 р.

В Одесском национальном академическом театре оперы и балета состоялась пресс-конференция. посвящённая предстоящему фестивалю «Золотые скрипки Одессы». Он состоится 15-17 октября.

Подробицi