З Ювілеєм!

 

27 лютого виповнюється 70 років з дня народження викладача-методиста нашої школи, доцента Павла Григоровича Купіна.


Шановний Павло Григорович!

Адміністрація, колектив та учні нашої школи від усієї душі вітають Вас зі славним ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров'я! Довгих щасливих років і ще багатьох творчих перемог!


Павло Григорович є блискучим продовжувачем традицій вітчизняної віолончельної школи. Він навчався у Одеській середній спеціалізованій школі імені професора П.С.Столярського у класі видатного одеського віолончеліста та педагога Юзефа Яковича Жадана. Потім закінчив Московську консерваторію і аспірантуру у класі Мстислава Леопольдовича Ростроповича.

Здобув лауреатські звання на престижних міжнародних та вітчизняних конкурсах віолончелістів.

Павло Григорович Купін викладав в Одеській державній консерваторії ім. А.В. Нежданової, Алма-Атинській державній консерваторії, консерваторіях міст Турку, Куопіо, Ювескуля у Фінляндії, у консерваторії м. Дамаск Сирія.

Серед його учнів лауреати численних міжнародних конкурсів. Випускники його класу викладають у багатьох навчальних закладах і працюють у престижних музичних колективах як в Україні так і за кордоном.

Павло Григорович диригував і керував камерними оркестрами в Одесі та Варкаусі ( Фінляндія). Камерний оркестр Одеської консерваторії під його керівництвом став лауреатом міжнародного конкурсу оркестрів.

Був членом журі міжнародного конкурсу віолончелістів у Львові, і другого міжнародного конкурсу скрипалів ім. Д. Ф. Ойстраха в Одесі

Регулярно бере участь в міжнародних майстер-класах в Україні, Фінляндії, Швеції, Німеччини, Швейцарії.