Міжнародний мистецький проект спеціалізованих мистецьких шкіл та музичних академій

 

23 - 24 листопада на базі Львівської обласної філармонії відбувся, організований Міністерством культури України, Міжнародний культурно-мистецький проект середніх спеціалізованих мистецьких шкіл та музичних академій.

Мистецька акція ініційована Львівською середньою спеціалізованою музичною школою-інтернат імені С. Крушельницької з метою підтримки талановитої молоді, презентації здобутків національної виконавської школи та налагодження міжнародних творчих зв’язків.

У Міжнародному культурно-мистецькому проекті взяли участь 22 молодих талановитих виконавця - учні та студенти мистецьких навчальних закладів з України (Києва, Львова, Одеси, Харкова), а також Молдови, Республіки Польща та Словацької Республіки. Всі вони є лауреатами міжнародних та національних виконавських конкурсів.

23 листопада о 18.00 учасники міжнародного проекту представили у Львівській обласній філармонії (м. Львів, вул. Чайковського,7) концертну програму за участі Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії , під час якої були виконані твори класиків світового академічного мистецтва, а також представників національних композиторських шкіл. На концерті з успіхом виступили учні школи: Захар Матте (віолончель) та Богдан Мартинюк (тромбон) у супроводі концертмейстера Алли Катуни.

На концерт були запрошені бійці АТО з членами родини, учні та студенти музичних шкіл Львівщини, обласних та державних культурно-мистецьких закладів.

У рамках проекту були проведені майстер-класи професора Львівської національної музичної академії імені М. В. Лисенка, українського піаніста, музикознавця Йожефа Ерминя та викладача Республіканського ліцею музики імені Чіпріана Порумбеску (Республіка Молдова) Іона Негурє.