Школа Столярского. Официальный сайт

Школа Столярского

Новини школи Столярського

Усi новини
З Новим роком та Різдвом
29 грудня 2017 р.

Дорогі учні, викладачі, батьки!

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Напередодні новорічних свят хочемо побажати, щоб у кожну Вашу оселю завітав Дід Мороз і виконав ваші найзаповітніші бажання. Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача!

Новорічні подарунки від Мінкультури
29 грудня 2017 р.
МІНКУЛЬТУРИ ОНОВЛЕНО МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНУ БАЗУ ДЕРЖАВНИХ СЕРЕДНІХ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ МИСТЕЦЬКИХ ШКІЛ-ІНТЕРНАТІВ.

У 2017 році вперше за останні роки Міністерством культури було проведено закупівлю унікальних музичних інструментів та навчального обладнання для мистецьких шкіл на суму близько 10 млн. грн. Зокрема,на суму 1 млн. 770 тис Одеською середньою спеціалізованою музичною школою-інтернат імені проф. П. С. Столярського закуплено: три віолончелі, три піаніно, один рояль та п’ять скрипок фірми «YAMAHA»
Подробицi
Майстер-клас по віолончелі
14 грудня 2017 р.
14 грудня у Великому залі Республіканського музичного ліцею ім. С. Рахманінова (Кишинів) пройшов майстер-клас по віолончелі з викладачем Одеської середньої спеціалізованої музичної школи інтернату ім. проф. П.С. Столярского - Віктором Вікторовичем Молдавановим.
Подробицi
13 грудня в Дитячій музичній школі міста Комрат (Республіка Молдова) відбувся концерт присвячений святкуванню 23-й річниці утворення АТО Гагаузія
13 грудня 2017 р.
Концертна програма була складена з спільного виступу учнів Республіканського музичного ліцею інтернату ім. С.В. Рахманінова м. Кишинева і Одеської середньої спеціалізованої музичної школи ім. проф. П.С. Столярського. У концерті взяли участь учні нашої школи Віктор Молдаванов і Захар Матте, оркестром ліцею ім. С.В. Рахманінова диригували Ігор Єрсак (Кишинів) і Віктор Молдаванов (Одеса). Виступ молодих артистів зустріли с захопленням однолітки з Гагаузії. Вважаємо, що такі спільні проекти вносять великий внесок в розвиток братньої дружби між народами Молдови та України.
Подробицi
Тиждень правознавства
04 грудня 2017 р.
З 4 по 8 грудня в школі пройде тиждень правознавства.
Протягом цього тижня пройдуть класні години, відкриті уроки на правову тематику

Подробицi
Фестиваль "Пам'яті П.С. Столярського"
09 листопада 2017 р.
Подробицi
Усi новини