Школа Столярского. Официальный сайт

Школа Столярского

Новини школи Столярського

Усi новини
Конференція "Шлях до творчості. Музична освіта і сучасність."
25 червня 2018 р.
22 червня у ОССМШІ ім. проф. П.С. Столярського відбулася конференція "Шлях до творчості. Музична освіта та сучасність". Конференцію підготували та провели викладачі музично-теоретичного відділу школи. Були запрошені та виступали з доповідями викладачі дитячих музичних шкіл Одеси, Харкова, Херсона і Черкас.
Подробицi
Odessa Music Olymp
26 березня 2018 р.
25 березня в приміщенні ОССМШІ ім. проф. П. С. Столярського відбувся Перший відкритий музично-теоретичний конкурс з "Сольфеджіо" та "Українська та зарубіжна музичні літератури" для учнів шкіл естетичного виховання Одеси, Одеської області та інших міст (областей) України "Odessa Music Olymp"
Подробицi
Звітний концерт
22 березня 2018 р.
21 березня в рамках семінару-практикуму з питань діяльності середніх спеціалізованих музичних шкіл-інтернатів сфери управління Мінкультури та заходів спрямованих на розвиток української пісні ,в Одесі відбувся звітний концерт ОССМШІ ім. проф П.С. Столярського.У концерті взяли участь учні та колективи школи. Звучали твори української та світової класики.
Подробицi
Бінарний урок української та англійської мови
15 березня 2018 р.
14 березня відбувся бінарний урок української та англійської мови присвячений Міжнародному дню рідної мови. Урок підготували викладачі Ковальова Л.І. і Дробилко О.А.
Подробицi
З Новим роком та Різдвом
29 грудня 2017 р.

Дорогі учні, викладачі, батьки!

Прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Напередодні новорічних свят хочемо побажати, щоб у кожну Вашу оселю завітав Дід Мороз і виконав ваші найзаповітніші бажання. Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку і благополуччя! Бажаємо гарного настрою і любові, нехай у Вашому житті панують гармонія та вдача!

Новорічні подарунки від Мінкультури
29 грудня 2017 р.
МІНКУЛЬТУРИ ОНОВЛЕНО МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНУ БАЗУ ДЕРЖАВНИХ СЕРЕДНІХ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ МИСТЕЦЬКИХ ШКІЛ-ІНТЕРНАТІВ.

У 2017 році вперше за останні роки Міністерством культури було проведено закупівлю унікальних музичних інструментів та навчального обладнання для мистецьких шкіл на суму близько 10 млн. грн. Зокрема,на суму 1 млн. 770 тис Одеською середньою спеціалізованою музичною школою-інтернат імені проф. П. С. Столярського закуплено: три віолончелі, три піаніно, один рояль та п’ять скрипок фірми «YAMAHA»
Подробицi
Усi новини