Школа Столярского. Официальный сайт

Школа Столярского

Новини школи Столярського

Усi новини
Cвято першого дзвоника
01 вересня 2018 р.

Запрошуємо всіх на свято першого дзвоника 1 вересня о 10.00

Наказ Міністра культури України та Положення про атестацію педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури
31 серпня 2018 р.
З 1 вересня 2018 року набрав чинності наказ Міністра культури України з питання атестації педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури. Ознайомитися з наказом та положенням про атестацію можна у розділі документи .
Педагогічна рада
31 серпня 2018 р.
6 вересня о 14.00 у великому залі відбудеться педагогічна рада для вчителів спеціального циклу. На порядку денному питання атестації педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури.
Конференція "Шлях до творчості. Музична освіта і сучасність."
25 червня 2018 р.
22 червня у ОССМШІ ім. проф. П.С. Столярського відбулася конференція "Шлях до творчості. Музична освіта та сучасність". Конференцію підготували та провели викладачі музично-теоретичного відділу школи. Були запрошені та виступали з доповідями викладачі дитячих музичних шкіл Одеси, Харкова, Херсона і Черкас.
Подробицi
Odessa Music Olymp
26 березня 2018 р.
25 березня в приміщенні ОССМШІ ім. проф. П. С. Столярського відбувся Перший відкритий музично-теоретичний конкурс з "Сольфеджіо" та "Українська та зарубіжна музичні літератури" для учнів шкіл естетичного виховання Одеси, Одеської області та інших міст (областей) України "Odessa Music Olymp"
Подробицi
Звітний концерт
22 березня 2018 р.
21 березня в рамках семінару-практикуму з питань діяльності середніх спеціалізованих музичних шкіл-інтернатів сфери управління Мінкультури та заходів спрямованих на розвиток української пісні ,в Одесі відбувся звітний концерт ОССМШІ ім. проф П.С. Столярського.У концерті взяли участь учні та колективи школи. Звучали твори української та світової класики.
Подробицi
Усi новини